Nasza historia

.

.

Działamy na rynku od 2008 roku. Nasza działalność bazuje na trzech segmentach.

.

1. www.treninginatyczkach.pl

.

.

Razem z naszym funpagem na Facebooku TreninginaTyczkach, to śmiało można powiedzieć najbardziej rozpoznawalna i najlepiej pozycjonująca się w internecie marka w tym segmencie rynku. Oferujemy:

.

.

– treningi sportowe dla amatorów,

.

– treningi narciarskie przez cały rok, również w lecie,

.

– kilkanaście wyjazdów/obozów alpejskich szkoleniowo-treningowych w roku,

.

– treningi w każdy weekend na polskich stacjach narciarskich,

.

– w środę 18:00 wieczorny trening slalomu, na dziś jest to Szklana Góra Harbutowice,

.

– plany indywidualne i treningi ogólnorozwojowe przygotowujące do sezonu narciarskiego.

.

.

.

.

2. www.klubnarciarskikrakow.pl

.

.

Dobrze prosperujący klub sportowy TNT Ski&Racing Team. Projekt dla młodzieży, która chce regularnie startować w zawodach w Polsce i zagranicą. Najważniejsze wyróżniki to:

.

– światowy standard treningu narciarskiego i możliwość trenowania na nartach przez cały rok,

.

– letnie wyjazdy na lodowce i hale treningowe,

.

– filie klubu w Krakowie i Warszawie,

.

– jasno sprecyzowana wizja i misja oraz bardzo ambitny cel, jakim jest wprowadzenie naszych zawodników do Pucharu Świata,

.

– stypendia dla najlepszych zawodników.

.

.

.

.

3. www.stowarzyszenienarciarskie.pl

.

.

Nasze najmłodsze reaktywowane dziecko – Krakowskie Stowarzyszenie Narciarskie. Dziadek naszego Wiceprezesa przed wojną należał do Krakowskiego Towarzystwa Krzewienia Narciarstwa rok 1930-38. Już w tamtym czasie organizowali towarzysko – szkoleniowe wyjazdy pociągami na narty pod hasłem „brydż i narty” oraz rekomendowali ciekawe miejsca do uprawiania turystyki narciarskiej oraz hotele, pensjonaty i restauracje.

.

My chcemy kontynuować i kultywować te tradycje oczywiście sposobami i na miarę dzisiejszych czasów. Z racji naszej działalności, zrzeszamy bardzo ciekawych i opiniotwórczych narciarzy: trenerów, instruktorów, byłych i aktualnych zawodników, ambitnych amatorów, którzy chcą poprawiać swoje umiejętności poprzez trening sportowy oraz ludzi, którzy zwiedzają z nami stacje narciarskie na całym świecie. Również współpracujemy z polonijnym Tatra Ski Club w Chicago, z którym organizujemy wspólne wyjazdy i treningi dla poloni Amerykańskiej. Na dzień dzisiejszy liczba członków i osób sympatyzujących z nami przekroczyła 1500.

.

Jako reprezentanci naszych członków postanowiliśmy zrobić kolejny krok i stworzyć system wsparcia dla najbardziej ambitnych pasjonatów narciarstwa. Na dziś podpisaliśmy już kilkadziesiąt umów lojalnościowych ze stacjami narciarskimi, producentami sprzętu narciarskiego, sklepami branżowymi, serwisami narciarskimi itd. Gwarantują one naszym członkom określone przywileje. Najczęściej są to rabaty na zakupy i usługi. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat kliknij tutaj.

.

.